Featured Listings Homes for Sale

Real Estate Trends

Total For Sale: 3
Average Price: $584,667
Lowest Price: $330,000
Highest Price: $849,000
Average Size: 2290 SF
Average Beds: 3.7
Average Baths: 3.0
Average $/SF: $255 per SF

3 Properties Found

63 Photos
$849,000
4
4
3,435
121 Kent Trail
Pooler, GA 31322
$849,000
4 BR  |  4 Baths   |   3,435 SF
121 Kent Trail
Pooler, GA 31322

Westbrook At Savannah Quarters

65 Photos
$575,000
4
4
2,110
230 Ridgewood Park Drive N
Richmond Hill, GA 31324
$575,000
4 BR  |  4 Baths   |   2,110 SF
230 Ridgewood Park Drive N
Richmond Hill, GA 31324

Waterways

60 Photos
$330,000
3
1
1,325
545 Mccall Road
Springfield, GA 31329
$330,000
3 BR  |  1 Baths   |   1,325 SF
545 Mccall Road
Springfield, GA 31329

Country Park